rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

rada ngo 2019Przedstawiciele organizacji pozarządowych, którzy zasiadają w Powiatowej Radzie Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP) w Dębicy, wybrali nowego Przewodniczącego. Został nim pan Mateusz Domaradzki. Natomiast funkcję Zastępcy Przewodniczącego nadal pełni pani Bożena Zielińska, a funkcję Sekretarza Rady – jak dotychczas - pani Mariola Kądzielawa.  


PRDPP działa od 2016 r. i stanowi grono doradcze dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Dębicy. Obraduje co najmniej raz w roku, posiedzenia są zwoływane z inicjatywy przewodniczącego lub na wniosek co najmniej połowy składu Rady Pożytku. Praca jej członków ma charakter społeczny i jest bezpłatna.  


Członkami PRDPP są: pani Mariola Kądzielawa ze Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy, pan Krzysztof Moskal z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żyrakowie, pani Dorota Nowak ze Stowarzyszenia „Uwierz w siebie” w Dębicy, pani Magdalena Olszewska ze Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu, pani Ewa Trojan ze Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy oraz pani Bożena Zielińska ze Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy „Szansa”.


Zasiadają w niej również przedstawiciele Zarządu Powiatu Dębickiego. Są to panowie: Piotr Chęciek, Adam Pieniążek i Marek Jaskółka, którzy weszli w skład Rady Pożytku uchwałą Zarządu. Członkami PRDPP są także reprezentanci Rady Powiatu Dębickiego (wybrani w drodze głosowania radnych), czyli panowie: Mateusz Domaradzki, Krzysztof Lipczyński i Grzegorz Stec.

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie