boskibiznes2019W styczniu 2019 roku projekt #Boski Biznes, zainicjowany w Dębicy, obchodzi swoje drugie urodziny. Przez 24 miesiące jego uczestniczki spotykały się raz w miesiącu w pięciu miastach. W tym czasie rozwinęło się wiele kobiecych biznesów, nawiązywano współprace i tworzono nowe projekty.

Już jutro (22 stycznia br., godz. 19.00, Hotel Gold) odbÄ™dzie siÄ™ pierwsze z trzech zaplanowanych urodzinowych wydarzeÅ„ - Gala Boskiego Biznesu 2019 w DÄ™bicy pod patronatem Starosty Powiatu DÄ™bickiego. Impreza skierowana jest przede wszystkim do kobiet ze Å›rodowiska biznesowego, wÅ‚aÅ›cicieli firm i kadry zarzÄ…dzajÄ…cej oraz do szerokiego grona pracodawców z caÅ‚ego powiatu. Ma być doskonaÅ‚Ä… okazjÄ… do nawiÄ…zywania relacji biznesowych oraz integracji Å›rodowiska.

Podczas uroczystości zostaną nagrodzone panie, które rozwijały się w Akademii Boskich Liderek. Statuetki jakie otrzymają wyróżnione osoby symbolizują konsekwencję w pracy nad sobą w życiu zawodowym i prywatnym.

WiÄ™cej informacji na www.boskibiznes.pl