rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

boskibiznes2019W styczniu 2019 roku projekt #Boski Biznes, zainicjowany w Dębicy, obchodzi swoje drugie urodziny. Przez 24 miesiące jego uczestniczki spotykały się raz w miesiącu w pięciu miastach. W tym czasie rozwinęło się wiele kobiecych biznesów, nawiązywano współprace i tworzono nowe projekty.


Już jutro (22 stycznia br., godz. 19.00, Hotel Gold) odbędzie się pierwsze z trzech zaplanowanych urodzinowych wydarzeń - Gala Boskiego Biznesu 2019 w Dębicy pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego. Impreza skierowana jest przede wszystkim do kobiet ze środowiska biznesowego, właścicieli firm i kadry zarządzającej oraz do szerokiego grona pracodawców z całego powiatu. Ma być doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych oraz integracji środowiska.

 

Podczas uroczystości zostaną nagrodzone panie, które rozwijały się w Akademii Boskich Liderek. Statuetki jakie otrzymają wyróżnione osoby symbolizują konsekwencję w pracy nad sobą w życiu zawodowym i prywatnym.


Więcej informacji na www.boskibiznes.pl 

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie