boskibiznes2019W styczniu 2019 roku projekt #Boski Biznes, zainicjowany w Dębicy, obchodzi swoje drugie urodziny. Przez 24 miesiące jego uczestniczki spotykały się raz w miesiącu w pięciu miastach. W tym czasie rozwinęło się wiele kobiecych biznesów, nawiązywano współprace i tworzono nowe projekty.

Już jutro (22 stycznia br., godz. 19.00, Hotel Gold) odbędzie się pierwsze z trzech zaplanowanych urodzinowych wydarzeń - Gala Boskiego Biznesu 2019 w Dębicy pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego. Impreza skierowana jest przede wszystkim do kobiet ze środowiska biznesowego, właścicieli firm i kadry zarządzającej oraz do szerokiego grona pracodawców z całego powiatu. Ma być doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych oraz integracji środowiska.

Podczas uroczystości zostaną nagrodzone panie, które rozwijały się w Akademii Boskich Liderek. Statuetki jakie otrzymają wyróżnione osoby symbolizują konsekwencję w pracy nad sobą w życiu zawodowym i prywatnym.

Więcej informacji na www.boskibiznes.pl

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.