rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

cegla patrycjaMieszkająca w Paszczynie 12-letnia Patrycja urodziła się z Zespołem Downa, niedoczynnością tarczycy, wrodzoną wadą serca (jest już po dwóch operacjach), a także z obustronnym zwichnięciem bioder. Na dzień dzisiejszy Patrycja nie jest w stanie samodzielnie przejść dłuższych dystansów. Dziewczynka jest już po konsultacji w Warszawie w Rehasport Clinic, lekarze są w stanie podjąć się leczenia operacyjnego. Koszt operacji dwóch bioder wynosi około 300 tysięcy złotych. Ta kwota dla rodziców dziewczynki jest niestety nieosiągalna.

 

Dlaczego Gorąca Cegła? Cegła symbolizuje początek stabilizacji i solidne plany. Przekazując ją z rąk do rąk, pomagamy potrzebującym w zbiórce pieniędzy. Gorąca – bo czasu zostało niedużo, aby zebrać potrzebną kwotę - cegłę musimy przekazywać szybko. Dlatego cegła dla Patrycji jest Gorącą Cegłą.

 

W akcję pomocy dla Patrycji z Paszczyny włączyły się władze Powiatu Dębickiego. Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek przekazał cegłę Wicestaroście Adamowi Pieniążkowi, który do akcji zachęcił Przewodniczącego Rady Powiatu Michała Maziarkę.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE JAK WŁĄCZYĆ SIĘ DO AKCJI

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie