45874587458-13Piłkarskie Gryfy 2018 to wyróżnienia dla piłkarzy, trenerów, działaczy oraz sponsorów klubów rywalizujących w zmaganiach prowadzonych przez Podokręg Dębica. Uroczystość ich rozdania odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Dębickiego.

Zwycięzcy tegorocznej edycji: Sponsor Roku – Cezary Szymaszek (Can-Pack S.A. Dębica), Działacz Roku – Tomasz Niedbalec (MULKS Pustynia), Samorządowiec Roku – Stanisław Rokosz (Wójt Gminy Dębica), Młodzieżowiec Roku – Mateusz Stańczyk (Igloopol Dębica), Trener Wychowawca Młodzieży – Tadeusz Stolarski (DAP Dębica), Drużyną Roku – Stal II Mielec, Trener Roku – Dariusz Kantor (Wisłoka Dębica, AMO Dębica), Piłkarka Roku – Andżelika Drąg (Inter Gnojnica), Piłkarz Roku – Przemysław Nalepka (Igloopol Dębica).

Gryfy wręczono 8 lutego br., podczas uroczystej gali w żyrakowskim Hotelu Millenium. Jej gospodarzami byli włodarze Podokręgu Dębica: Wiesław Lada, Bronisław Błaszkiewicz i Sławomir Bezara.

Źródło: rzesport.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA udostÄ™pnione przez organizatora gali