triominiStarosta Powiatu DÄ™bickiego, Dyrektor ZespoÅ‚u PaÅ„stwowych Szkół Muzycznych oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania MÅ‚odych Talentów w DÄ™bicy zapraszajÄ… na Koncert Tria Stroikowego - zespoÅ‚u który w marcu br. roku zdobyÅ‚ I NagrodÄ™ na MiÄ™dzynarodowym Konkursie Muzycznym w Belgradzie, a miesiÄ…c wczeÅ›niej I nagrodÄ… na XII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Instrumentów DÄ™tych w Warszawie.

Muzyczne wydarzenie odbÄ™dzie siÄ™ dziÅ› (11 kwietnia br., czwartek) o godzinie 17:30 w Auli ZespoÅ‚u PaÅ„stwowych Szkół Muzycznych w DÄ™bicy. WstÄ™p wolny.

ZOBACZ PLAKAT