rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

555588887777444-11Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w konferencji „Instrumenty współpracy dla przedsiębiorców”, zorganizowanej przez Powiat Dębicki, Stowarzyszenie Dębicki klub Biznesu oraz Centrum Medyczne „Medyk”.


To ostatnie działa na podkarpackim rynku od 30 lat, a niedługo uruchomi swój kolejny oddział również w Dębicy. Będzie się on mieścił się przy ul. Kwiatkowskiego, w budynku zajmowanym niegdyś przez hotel.


„Medyk” będzie w Dębicy świadczył usługi z zakresu lecznictwa, rehabilitacji medycznej i wieloprofilowej diagnostyki. Uruchomienie oddziału centrum ma przede wszystkim zaowocować poszerzeniem oferty usług dla pacjentów w powiecie dębickim.


Ponadstandardowa opieka medyczna była jednym z tematów poruszanych podczas konferencji, która odbyła się 12 kwietnia br. W trakcie spotkania przedstawiciel Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego omawiał także kwestie związane z właściwą obsługą inwestorów w kontekście udzielania pożyczek na działalność bieżącą oraz finansowania inwestycji w UE. Natomiast reprezentant Podkarpackiego Centrum Innowacji mówił o korzyściach wynikających z łączenia biznesu z nauką.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie