splyw 2019Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica zapraszają do wzięcia udziału w XIX Ogólnopolskim Spływie Kajakowym „WISŁOKA 2019”, który odbędzie się w dniu 29 czerwca 2019 r., na trasie Dębica (tama Igloopol) – Pustków – 14km.

Program imprezy:
9:00 – 10:40 – Przyjmowanie i weryfikacja uczestników (tama Igloopol)
11:00 – Uroczyste otwarcie spływu,
11:30 – Start,
16:00 – Meta w Pustkowie + posiłek regeneracyjny,
16:30 – Zakończenie spływu.

Spływ ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć kajakarze, którzy ukończyli 18 lat, zaś osoby, które nie ukończyły 18-tu lat, muszą znajdować się pod opieką osób pełnoletnich i będą posiadać zgodę rodziców lub osób prawnych na uczestnictwo w spływie.

Uczestnicy spływu biorą udział w imprezie przy wykorzystaniu własnego sprzętu i na własną odpowiedzialność przy czym warunkiem niezbędnym i decydującym o dopuszczeniu do startu jest umiejętność pływania potwierdzona „kartą pływacką”, „patentem żeglarskim” lub pisemnym oświadczeniem osoby pełnoletniej o posiadaniu takiej umiejętności. Do startu dopuszczamy kajaki „jedynki” i „dwójki” itp, przy czym „jedynki” tylko dla osób pełnoletnich a na „dwójkach”, „trójkach” i innych, co najmniej jeden członek osady winien mieć ukończone lat 18. Każdy kajak musi być wyposażony w sprzęt ratunkowy, a uczestnik spływu posiadać kamizelkę asekuracyjną.

Osoby, które nie posiadają własnych kajaków, a są zainteresowane udziałem w spływie, informujemy iż kajaki można wynająć u właścicieli firmy Kajakiem.info kontakt Tel.: 509 367 724, 518 182 634, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PLAKAT SPŁYWU

REGULAMIN SPŁYWU