rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

887548Radni jednogłośnie udzielili dziś (11 czerwca br.) absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok. Wcześniej udzielenie absolutorium pozytywnie zaopiniowała Komisja Rewizyjna Rady Powiatu, pozytywną opinię wydała w tej sprawie również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie.


- Chciałem bardzo serdecznie podziękować Państwu za to absolutorium – tuż po głosowaniu zwrócił się do wszystkich radnych Starosta Piotr Chęciek. – Dziękuję również Zarządowi poprzedniej kadencji, Panu Staroście Andrzejowi Regule i Wicestaroście Mateuszowi Paskowi. Dziękuję pani Skarbnik oraz pani Dyrektor Wydziału Budżetowo-Księgowego, które czuwały nad przygotowaniem i realizacją budżetu.


Starosta Chęciek podkreślił, że aktualnie odbywa się realizacja kluczowych inwestycji, na które już udało się zdobyć środki zewnętrzne. – Wszystkiego nie da się zrobić od razu. Jednak biorąc pod uwagę, że to dopiero połowa pierwszego roku 5-letniej kadencji, myślę, że mamy powody do zadowolenia – stwierdził.

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie