bnoW lesie na Wolicy w Dębicy, odbył się we wtorek (11 czerwca br.) IV Powiatowy Bieg na orientację. Rywalizację przeprowadzono w sześciu kategoriach: dziewczęta i chłopcy szkoła podstawowa, dziewczęta i chłopcy gimnazjum, dziewczęta i chłopcy szkoła ponadgimnazjalna. Uczestnicy biegu musieli nie tylko pokonać trasę biegową, ale również odszukać określoną liczbę punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie.

Zawody przebiegały w przyjaznej i sportowej atmosferze, ponad 40 uczestników miało okazję zapoznać się z tą dyscypliną sportową łączącą bieganie z umiejętnością czytania mapy i orientacją w terenie. Organizatorem biegu było II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy i Starostwo Powiatowe w Dębicy. Zawody przeprowadzili nauczyciele II LO w Dębicy: Maciej Kita, Dorota Nowak.

ZOBACZ WYNIKI