rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

gala dziaaj lokalnie 2019-4Kilkanaście organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu dębickiego odebrało promesy na dotacje w wysokości do 6 tys. zł , dzięki którym zrealizują swoje projekty na rzecz mieszkańców miasta i gminy Dębica, gminy Pilzno oraz Żyraków. Wydarzenie miało miejsce podczas Gali Działaj Lokalnie 2019 w Hotelu Camelot, zorganizowanej 14 czerwca br. wspólnie przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Powiat Dębicki oraz Miasto Dębica.

Program „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim prowadzony jest od 2010 r. przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, przy współpracy z samorządowcami i przedsiębiorcami. W ciągu tych lat zrealizowano już ponad 130 inicjatyw, które angażują lokalną społeczność wokół określonego celu i wspólnego dobra.

Podczas gali rozdano nie tylko finansowe promesy dla grantobiorców, ale również certyfikaty lokalnego partnerstwa, które trafiły do włodarzy gmin Dębica, Pilzno i Żyraków z podziękowaniem za dotychczasową współpracę. Tego wieczoru do grona partnerów programu „Działaj Lokalnie” dołączyły oficjalnie także samorządy: Powiat Dębicki i Miasto Dębica .

Spotkanie w Hotelu Camelot było też okazją do wysłuchania ciekawej prelekcji „Silni przeszłością bądźmy gotowi na wyzwania przyszłości” w wykonaniu Marka Dareckiego, doświadczonego biznesmena, praktyka, Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

Głos zabrał również Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, który mówił m.in. o osiągnięciach powiatu ostatnich lat, jego rozwoju, prognozach i dobrych perspektywach na przyszłość. Natomiast Wiceburmistrz Dębicy Maciej Małozięć poruszył temat partnerstwa samorządu, biznesu i organizacji pozarządowych w działaniach na rzecz regionu.

Galę zakończyło wystąpienie red. Łukasza Warzechy, dziennikarza, publicysty, komentatora politycznego, który akcentował ważną rolę społeczno-gospodarczą przedsiębiorców i lokalnych działaczy.

 

GRANTOBIORCY "DZIAŁAJ LOKALNIE 2019"

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ FILM

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie