11 08KilkudziesiÄ™ciu nauczycieli, uczniów, ich rodziców oraz opiekunów odebraÅ‚o 14 czerwca br. podziÄ™kowania, nagrody i dyplomy z okazji Powiatowego Podsumowania OsiÄ…gnięć Edukacyjnych w roku szkolnym 2018/2019. Gratulacje skÅ‚adali wspólnie Starosta Powiatu DÄ™bickiego Piotr ChÄ™ciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz byÅ‚y Starosta Andrzej ReguÅ‚a. Wydarzenie, które odbyÅ‚o siÄ™ w Zespole Szkół nr 4 im. MikoÅ‚aja Kopernika w DÄ™bicy, zostaÅ‚o zorganizowane przez WydziaÅ‚ Edukacji Starostwa Powiatowego w DÄ™bicy. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ LISTĘ WYRÓŻNIONYCH