rada ngo 1Do 12 lipca 2019 r. ulega przedłużeniu termin zgłaszania kandydatur przedstawicieli organizacji pozarządowych na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Dębicy. Przesunięcie terminu jest spowodowane niewystarczającą liczbą zgłoszonych kandydatów.

Nabór został ogłoszony na podstawie Uchwały Nr XVII.120.2016 Rady Powiatu Dębickiego z dnia 28 kwietnia 2016 roku w sprawie trybu powoływania członków, organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

ZOBACZ OGŁOSZENIE O NABORZE

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA