xc debicaStarosta Powiatu Dębickiego oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” jako organizatorzy zapraszają na V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC w Dębicy. Zawody odbędą się 13 lipca br. na trasie wyznaczonej w Lesie Wolica, start przy ul. 23 sierpnia w Dębicy.

Rejestracja zawodników rozpocznie się od godziny 8:30 i potrwa do godziny 10:30. Pierwsi zawodnicy wyjadą na trasę około godz. 10:00 - najmłodsza kategoria wiekowa od 1 do 6 lat.

W 2019 roku V edycja Otwartych Mistrzostw Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC w Dębicy będzie wliczana do klasyfikacji Podkarpackiej Ligi Rowerowej.

Wszelkich informacji o zawodach udziela Pan Marek Kliś, tel. 609 328 157, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZOBACZ PLAKAT

ZOBACZ TRASĘ