rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

xc-kolarstwo-2019-1Ponad pół setki zawodników z podkarpackich klubów stanęło na starcie V Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC. Sportowa rywalizacja odbyła się 7 lipca br. na stoku narciarskim w Stobiernej (Gmina Dębica).


Podczas V Edycji Mistrzostw nie zabrakło kibiców, którzy mocno wspierali kolarzy. Zawodników dopingowali m.in. Wicestarosta Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek oraz Radny Powiatowy Andrzej Trzeciak.
Dla wszystkich zawodników przygotowano trzy różnego rodzaju trasy: pierwsza – mini dla dzieci do 6 roku życia, druga – krótsza o długości ok. 400 metrów przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 14 roku życia oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.


Po raz kolejny zawody w Stobiernej zostały włączone do cyklu Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC, dzięki temu wszyscy uczestnicy oprócz rywalizacji o jak najlepsze miejsca dodatkowo walczyli o kolejne punkty do ogólnej klasyfikacji.
Organizatorzy powiatowych zmagań to: Powiat Dębicki, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Gmina Dębica, Miasto Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „Gryf”.

 

ZOBACZ WYNIKI

ZOBACZ ZDJĘCIA

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie