zegcha2Zegarek Casio - nagroda, którą podczas XIII Mistrzostw Podkarpacia w Płukaniu Złota wywalczyła reprezentacja Powiatu Dębickiego - powędrował do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dębica. Trofeum zostało przekazane wczoraj (17 lipca br.) przez Starostę Piotra Chęćka. GOPS, wspólnie ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych „Nowe Możliwości”, prowadzi akcję na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Zegarek zostanie wystawiony na sprzedaż podczas charytatywnej licytacji.

Przypomnijmy, że w niedzielnych zawodach, w kategorii „Złoty Powiat”, wystartowała trzyosobowa reprezentacja Powiatu Dębickiego w składzie: Radny Powiatowy Mateusz Domaradzki, Michał Prażak – Sekretarz oraz Małgorzata Kalita - Zastępca Dyrektora Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Nasza drużyna zdobyła II miejsce oraz wspomniany już - ufundowany przez firmę Górecki - zegarek marki Casio.