sportowa-gminaWyróżnienia PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI oraz SPORTOWA GMINA przyznawane są przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu o tej samej nazwie. Oba konkursy mają propagować na forum ogólnopolskim osoby i samorządy, które budują sportowe oblicza gmin, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia.

Kandydatów do wyróżnienia PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI nominują przedstawiciele władz administracyjnych miast, gmin, powiatów, ośrodków sportu i rekreacji oraz klubów sportowych. O wyróżnienie SPORTOWA GMINA 2019 mogą starać się miasta i gminy. Podstawą oceny kandydatów będą informacje zawarte w ankietach weryfikacyjnych, które należy wysyłać pocztą tradycyjną (ul. Patriotów 174, 04-832 Warszawa) lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

POBIERZ ANKIETĘ - Pasjonat Sportowej Polski 2019

POBIERZ ANKIETĘ - Sportowa Gmina 2019

WIĘCEJ INFORMACJI

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.