DSC03207W Nawsiu Brzosteckim odbył się wczoraj (18 sierpnia br.) V Piknik Rodzinny "Pierogowy Szał", pełno atrakcji czekało na najmłodszych uczestników imprezy m. in. gry, zabawy, dmuchane zjeżdżalnie oraz pyszne pierogi i wypieki Koła Gospodyń Wiejskich.

W ten gorący dzień można było się ochłodzić pod kurtyną wodną przygotowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Nawsiu Brzosteckim, w sąsiedztwie której odbywał się piknik.

- Najwięcej na tym wydarzeniu skorzystają dzieci do godzin wieczornych, natomiast na wieczór przygotowaliśmy zabawę taneczną dla dorosłych" - mowił Mateusz Domaradzki Radny Powiatu Dębickiego, współorganizator imprezy.

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek.