siedziba starostwaPowiat dębicki złożył do wojewody Podkarpackiego wnioski o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych następujących zadań:

1. Remontu drogi powiatowej nr 1309R w miejscowości Strzegocice i Słotowa. Wniosek obejmuje 2,3 kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 74 wraz z przebudową poboczy, przepustów oraz montażem barier ochronnych. Całkowita wartość inwestycji wynosi 3 720 963 zł, a wnioskowane dofinansowanie obejmuje 60% kwoty i równa się 2 232 578 zł. Planowany czas realizacji projektu: maj-wrzesień 2020 r.

2. Przebudowa drogi powiatowej nr 1303R w miejscowości Głobikowa i Braciejowa. Planowana rekonstrukcja jezdni na odcinku 4,8 km, budowę chodników o długości 2,41 km oraz utworzenie zatoki postojowej z 33 miejscami przy Zespole Szkół w Głobikowej. Całkowity koszt inwestycji to 7 375 622 zł, a wnioskowane dofinansowanie to 60% kwoty
wynoszące 4 425 373 zł. Realizacja projektu zaplanowana na maj 2020 r. - wrzesień 2021 r.

Zobacz zaÅ‚Ä…czniki:   Mapa 1   Mapa 2