rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

konf krynicaW dniach 12-13 września 2019 r. w hotelu „Czarny Potok” w Krynicy-Zdroju odbędzie się XXIV Konferencja Naukowa „Postępy w Ginekologii Onkologicznej”.

 

Honorowy Patronat nad wydarzeniem obok Ministra Zdrowia objął Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, natomiast patronat naukowy sprawuje m. in. lek. med. Bogusław Gawlik z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy.

 

Konferencja organizowana jest z myślą o ginekologach, ginekologach onkologicznych, specjalistach z onkologii lub pokrewnych dziedzin, którzy zainteresowani są doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie skutecznej diagnozy oraz leczenia nowotworów kobiecych narządów płciowych.

 

W pierwszy dzień odbędą się warsztaty praktyczne prowadzone przez panów Tomasza Rechbergera, Konrada Futymę oraz Włodzimierza Baranowskiego – profesorów z zakresu ginekologii onkologicznej. Dzień drugi poświęcony będzie czterem sesjom naukowym.

 

ZOBACZ PLAKAT

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie