rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

DSC07744Wczoraj (10 września br.) przedstawiciele organizacji pozarządowych, którzy zasiadają w Powiatowej Radzie Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP) w Dębicy, w drodze jawnego głosowania zdecydowali o składzie Zarządu Rady. Przewodniczącym został pan Jakub Cetnarski. Na jego Zastępcę wybrano panią Elżbietę Drąg, natomiast funkcję Sekretarza Rady pełnić będzie pan Bartłomiej Ziaja.

 

- Cieszę się, że członkowie rady obdarzyli mnie zaufaniem, postaram się jak nalepiej wypełniać nowe obowiązki - mówił Przewodniczący Cetnarski. - Mam nadzieję na dobrą i efektywną współpracę rady ze stowarzyszeniami i fundacjami powiatu dębickiego. Myślę, że mamy wspólny cel - rozwój powiatu dębickiego.

 

PRDPP stanowi grono doradcze dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Dębicy. Praca jej członków ma charakter społeczny i jest bezpłatna. Radę tworzą przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

 

Wczorajsze posiedzenie PRDPP, jako pierwsze, zwołane zostało przez Starostę Powiatu Dębickiego. Kolejne – zwoła nowo wybrany Przewodniczący. Uczyni to z własnej inicjatywy lub na wniosek co najmniej połowy składu Rady Pożytku. PRDPP ma obradować co najmniej raz w roku.

 

ZOBACZ SKŁAD RADY

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie