rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

0112 marca br. już po raz dziesiąty odbył się w „Kwiatku” Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjów Powiatu Dębickiego pt: „Deutsch mein Steckenpferd”. Celem konkursu jest promowanie nauki języka niemieckiego wśród młodzieży oraz stworzenie uczestnikom możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy.  W finale uczestniczyło 21 osób z 7 gimnazjów, wśród nich najlepsze okazały się: Anna Maruszak z MG nr 4, Dominika Świerczyńska z MG nr 1 i Katarzyna Zaborowska z Zespołu Szkół Publicznych w Górze Motycznej.   Dzień później odbył się, już po raz dwunasty, konkurs języka angielskiego dla gimnazjalistów powiatu dębickiego, w którym wzięło udział 30 uczniów  klas I , II , III z 13 gimnazjów.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Aleksandra Otulska – Gimnazjum nr 1 Dębica
II miejsce – Przemysław Miler - Gimnazjum nr 4 Dębica
III miejsce- Tomasz Zarzeczny – Gimnazjum nr 4 Dębica
Wyróżnienie  - Kinga Klojzy - Gimnazjum nr 4

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursów odbyło się 20 marca podczas obchodów Dnia Otwartego Szkoły. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane  przez Starostwo Powiatowe Miasta Dębica, wydawnictwo językowe Longman oraz organizatorów konkursu.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie