01adshDnia 24 marca 2015 br. w Zespole Szkół nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie odbyły się IV Podkarpackie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”. Zaprezentowało się 11 zespołów z różnych miast  województwa podkarpackiego. Grupa Teatralna „Trufle” z I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy zajęła I miejsce za wystawienie sztuki „Ostatnie tango Balladyny”. Opiekunem grupy jest Beata Wojnarowska – Pocica.
    Grupa Teatralna „Kwiatek” z ZS nr 2 w Dębicy w składzie: Adrian Jarguz, Karol Chwał, Paweł Wadas, Bartłomiej Kowalski zdobyła 3 miejsce za spektakl zatytułowany „Karol”. Ponadto uczniowie z „Kwiatka” otrzymali nagrodę publiczności – statuetkę „Ambrożynka”, a Adrian Jarguz został nagrodzony III miejsce w kategorii „Najlepszy aktor”. Opiekunem grupy jest Jarosław Markiewicz.  Nagrodzone w Rzeszowie dębickie zespoły teatralne zbierały laury również podczas Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych, który odbył się w Dębicy w lutym br.