30 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół w Pustkowie odbył się Powiatowy Finał XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju wystartowali mistrzowie gmin z powiatu dębickiego w kategoriach: Szkoły Podstawowe i Gimnazja. Turniej obejmował: test, udzielanie pierwszej pomocy, znajomości zasad ruchu drogowego oraz część sprawnościową, podczas której uczniowie musieli wykazać się umiejetnościami jazdy na torze przeszkód oraz poruszania się po miasteczku ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy świenie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi. Turniej z pewnością przyczyni sie do poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drogach.

WYNIKI ELIMINACJI

W kategorii Gimnazja:

Publiczne Gimnazjum w Czarnej w składzie:
Kacper Waśko, Tomasz Kutrzuba, Maciej Para.

Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy w składzie:
Mateusz Salamon, Bartosz Barnaś, Piotr Osocha.

Publiczne Gimnazjum w Jaworzu Górnym w składzie:
Patryk Pieczonka, Jakub Gawiec, Mateusz Lis.

ZOBACZ PROTOKÓŁ

W kategorii Szkoły Podstawowe:

Szkoła Podstawowa w Czarnej w składzie:
Przemysław Szot, Emilia Petela, Natasza Murtaś, Szymon Toczyński.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy w składzie:
Dominik Majkowski, Klaudia Jezuit, Oliwia Woźny, Michał Franczak.

Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym w składzie:
Aleksander Pieczonka, Mateusz Stolański, Sylwia Skopek, Karolina Mokrzycka.