2debica spiewa 2015 po eliminacjachW niedzielę (8 listopada br.), w Domu Kultury Mors w Dębicy, odbędzie się finał II Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Rozśpiewane Promyczki”. Wydarzenie jest współfinansowane przez Powiat Dębicki.

Na scenie wystąpi kilkunastu małych artystów. Widzowie będą mieli możliwość wyboru faworyta, przyznając mu nagrodę publiczności. Słuchacze, oddając swój głos, wezmą udział w losowaniu nagrody niespodzianki.  Początek festiwalu o godzinie 15:30, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

ZOBACZ PLAKAT