rada ngoZgodnie z uchwałą Rady Powiatu Dębickiego Nr XL/331/10 z dnia 5 listopada 2010 roku, Starosta Powiatu Dębickiego ogłasza, iż od dnia 18 stycznia 2016 roku na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w zakładce organizacje pozarządowe, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń udostępniona zostanie Uchwała Rady Powiatu Dębickiego w sprawie trybu powoływania członków, organizacji pracy i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Dębicy.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu dębickiego do konsultacji nad projektem Uchwały.

Konsultacje potrwajÄ… do 29 stycznia 2016 roku.