03 09Mecz w wykonaniu zawodników UKS Kępa rozpoczął XI Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy. Ta pokazowa rozgrywka poprzedziła rywalizację siedmiu drużyn z powiatu dębickiego: ŚDS i WTZ w Brzostku, WTZ, ŚDS, DPS, ZSS w Dębicy i WTZ w Bobrowej Woli. Organizatorami imprezy byli: Zespół Szkół Specjalnych oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Zawody odbyły się 22 marca br., toczyły się w czterech grupach sprawnościowych. Sportowe  zmagania przygotowano dzięki wsparciu finansowemu: Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy i firmie UPM Service. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami, medalami i nagrodami rzeczowymi.

Wyniki zawodów:

Grupa I