rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

30 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół w Pustkowie odbył się Powiatowy Finał XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju wystartowali mistrzowie gmin z powiatu dębickiego w kategoriach: Szkoły Podstawowe i Gimnazja. Turniej obejmował: test, udzielanie pierwszej pomocy, znajomości zasad ruchu drogowego oraz część sprawnościową, podczas której uczniowie musieli wykazać się umiejetnościami jazdy na torze przeszkód oraz poruszania się po miasteczku ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy świenie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi. Turniej z pewnością przyczyni sie do poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drogach.

003 01Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej uprzejmie informuje, że w dniach 7 - 8.06.2014 r. o godz. 9.00 na dużej sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie zostanie rozegrana Regionalna Olimpiada Siatkówki Rodzinnej – Memoriał imienia Antoniego Rajzera.

Nadrzędnym celem tej Olimpiady jest promocja aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży, całych rodzin i osób niepełnosprawnych oraz popularyzacja piłki siatkowej wśród licznej rzeszy społeczeństwa naszego województwa, jak również upamiętnienie wieloletniej działalności Antoniego Rajzera, współtwórcy sukcesów drużyn piłki siatkowej w Województwie Podkarpackim.
 
Zgłoszenia należy kierować do PTKKF w Rzeszowie do dnia 31.05.2014 r.
No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie