rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

2memory-ofMemoriał Grzegorza Matyfiego w Tenisie Ziemnym przyciągnął na korty tenisowe w Dębicy kilkudziesięciu miłośników tej dyscypliny sportowej. Turniej otworzył Piotr Chęciek, Starosta Powiatu Dębickiego. Przypomniał zasługi nieżyjącego już trenera dla promocji i rozwoju tenisa oraz narciarstwa nie tylko na poziomie powiatu dębickiego, ale również na szczeblu krajowym. Starosta podziękował także Michałowi Matyfiemu – synowi śp. Grzegorza - za kontynuowanie edukacji sportowej młodych ludzi i zaangażowanie w rozwój dębickiego sportu.


Zmagania na kortach zakończyły się zwycięstwem Pawła Falarza, który uplasował się przed Michałem Smołą, Tomaszem Bielawskim i Marcinem Bukiewiczem. Impreza przyciągnęła wielu obserwatorów i zawodników. Michał Matyfi zapowiedział, że za rok odbędzie się kolejna edycja memoriału, którą zamierza zorganizować wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dębicy. Partnerami tegorocznego turnieju byli: F.H.U Kograko, Siłownia Herkules oraz MOSiR Dębica.


sportowa-gminaWyróżnienia PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI oraz SPORTOWA GMINA przyznawane są przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu o tej samej nazwie. Oba konkursy mają propagować na forum ogólnopolskim osoby i samorządy, które budują sportowe oblicza gmin, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia.

 

Kandydatów do wyróżnienia PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI nominują przedstawiciele władz administracyjnych miast, gmin, powiatów, ośrodków sportu i rekreacji oraz klubów sportowych. O wyróżnienie SPORTOWA GMINA 2019 mogą starać się miasta i gminy. Podstawą oceny kandydatów będą informacje zawarte w ankietach weryfikacyjnych, które należy wysyłać pocztą tradycyjną (ul. Patriotów 174, 04-832 Warszawa) lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

POBIERZ ANKIETĘ - Pasjonat Sportowej Polski 2019

 

POBIERZ ANKIETĘ - Sportowa Gmina 2019


WIĘCEJ INFORMACJI

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie