rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

DSC03207W Nawsiu Brzosteckim odbył się wczoraj (18 sierpnia br.) V Piknik Rodzinny "Pierogowy Szał", pełno atrakcji czekało na najmłodszych uczestników imprezy m. in. gry, zabawy, dmuchane zjeżdżalnie oraz pyszne pierogi i wypieki Koła Gospodyń Wiejskich.

 

W ten gorący dzień można było się ochłodzić pod kurtyną wodną przygotowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Nawsiu Brzosteckim, w sąsiedztwie której odbywał się piknik.

 

- Najwięcej na tym wydarzeniu skorzystają dzieci do godzin wieczornych, natomiast na wieczór przygotowaliśmy zabawę taneczną dla dorosłych" - mowił Mateusz Domaradzki Radny Powiatu Dębickiego, współorganizator imprezy.

 

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

DSC02986Wczoraj (15 sierpnia br.), w towarzystwie wojskowej asysty honorowej, na dębickim rynku odbyły się Obchody Święta Wojska Polskiego. Podczas uroczystości złożono kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości. Powiat Dębicki reprezentowali Starosta Piotr Chęciek oraz Członek Zarządu Powiatu Andrzej Witek.

 

Następnie odbył się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, która wystąpiła z repertuarem pieśni patriotycznych. Dodatkowo w ramach Święta na terenie Jednostki Wojskowej w Dębicy mieszkańcy powiatu mogli uczestniczyć w pikniku militarnym i pokazie sprzętu wojskowego.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie