rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

mini- plakat nawsie 2019W najbliższą sobotę (6 lipca br.) o godzinie 19.00 w Nawsiu Brzosteckim rozpocznie się "Zabawa Taneczna przy Pogórzańskiej Muzyce Tradycyjnej". Zagrają kapele: Kurasi oraz Tarnowcoki. Wydarzenie ma promować rodzimą kulturę i jest współfinansowane przez Powiat Dębicki. 

ZOBACZ PLAKAT

mrwW okresie od czerwca do sierpnia bieżącego roku na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego zostanie przeprowadzane badanie  opinii publicznej na temat sytuacji rodzin. Wykonawcą badania jest firma Market Research World (MRW) z siedzibą w Gliwicach.

 

W ramach projektu ankieterzy:
- odwiedzą mieszkańców w ich domach w celu przeprowadzenia ankiety,
- skontaktują się telefonicznie lub internetowo z mieszkańcami w celu umówienia się na indywidualny pogłębiony wywiad,
- skontaktują się telefonicznie lub internetowo z przedsiębiorcami w celu przeprowadzenia ankiety.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w wywiadach, Państwa opinia ma kluczowe znaczenie dla powodzenia przedsięwzięcia. Jednocześnie podkreślamy, że wszelkie udzielane informacje będą miały charakter anonimowy i zostaną wykorzystane wyłącznie na rzecz realizacji badania.

 

Organizatorem badania jest Samorząd Województwa Podkarpackiego w partnerstwie z Samorządem Województwa Małopolskiego, Urzędem Statystycznym w Rzeszowie oraz Uniwersytetem Rzeszowskim. Nazwa badania: „Kondycja społeczno-gospodarcza rodzin w województwach podkarpackim i małopolskim, ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska depopulacji”.

 

Badanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Wykonawcy pod numerem 32 420 27 08 lub z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego pod numerem 17 747 6 782.

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie