rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

otw konk ofertRozstrzygnięcie III Otwartego Konkursu Ofert 2019 ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dębickiego dnia 25 lipca 2019 r.

Decyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 21 sierpnia 2019 roku, w oparciu o opinie komisji konkursowej zawarte w protokole z dnia 20 sierpnia 2019 roku, przyznano dotacje na realizację zadań publicznych.

 

ZOBACZ ROZSTRZYGNIĘCIE

otw konk ofertPowiat Dębicki zaprasza organizacje pozarządowe wymienione w art. 3 ust. 2 i podmioty wskazane w art. 3 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 511), do zgłoszenia przedstawicieli biorących udział w pracach komisji konkursowej. Każda z organizacji pozarządowych oraz każdy z podmiotów może zgłosić wyłącznie jednego kandydata na członka komisji konkursowej. W pracach komisji nie mogą uczestniczyć przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów, które złożyły wniosek w ramach III Otwartego Konkursu Ofert 2019 ogłoszonego 25 lipca 2019 roku.

 

Zgłoszenia należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 9 sierpnia 2019 r.

 

 

ZOBACZ OGŁOSZENIE O NABORZE

 

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie