Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Drużyna Powiatu wygrywa w Amatorskim Turnieju Siatkówki 2023

Drużyna Powiatu wygrywa w Amatorskim Turnieju Siatkówki 2023

Sport

W powiatowych rozgrywkach piłki siatkowej amatorów, które odbyły się dzisiaj w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy wystartowało pięć drużyn. Imprezę oficjalnie otworzył starosta Piotr Chęciek, który zagrał w barwach drużyny Powiatu Dębickiego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Piotr Mroczkowski grający w drużynie Gminy Jodłowa. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – Powiat Dębicki
II miejsca – Gmina Pilzno
III miejsce – Gmina Jodłowa
IV miejsce – Gmina Dębica
V miejsce - Gmina Czarna

Podczas turnieju nie zabrakło emocji, kibiców oraz przede wszystkim siatkówki, którą zawodnicy - choć amatorzy - zaserwowali nam na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i świetną zabawę, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Sportową rywalizację zorganizował Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Siatkarze w trakcie meczuLicznik punktów, w tle siatkarzeSiatkarze w trakcie meczuStarosta Dębicki wręcza nagrodęDrużyna siatkarskaNagrody i trofea na stolikuGrupa osób w strojach sportowych na hali sportowejStarosta Dębicki przemawiaSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuLicznik punktów, w tle siatkarzeSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuSiatkarze w trakcie meczuNagrody i trofea na stolikuStarosta Dębicki wręcza nagrodęStarosta Dębicki i Sędzia Główny Turnieju z nagrodzoną osobąStarosta Dębicki wręcza nagrodęStarosta Dębicki i Sędzia Główny Turnieju z nagrodzoną osobąStarosta Dębicki wręcza nagrodęStarosta Dębicki i Sędzia Główny Turnieju z nagrodzoną osobąGrupa osób w strojach sportowych na hali sportowejDrużyna siatkarska