Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Lokalni rzemieślnicy świętowali swój dzień

Lokalni rzemieślnicy świętowali swój dzień

Oświata

Pokazy mody, prezentacje fryzjerskiego kunsztu, stoiska lokalnych rzemieślników i szkół branżowych oraz wręczenie nagród zwycięzcom międzyszkolnego konkursu towarzyszyły dzisiejszym obchodom Dnia Rzemiosła w Domu Kultury „Mors” w Dębicy. 

Organizatorem wydarzenia był Zarząd Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy. Uroczystość została przygotowana w ramach projektu „Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle”. Powiat Dębicki reprezentował starosta Piotr Chęciek.   

Modelka w trakcie pokazu modyGrupa osóbStarosta Dębicki z grupą osób na widowniPokaz fryzjerski na scenieGrupa osób na scenieGrupa osób na scenieOsoby przy stoisku wystawienniczymPokaz fryzjerstwaStarosta Dębicki z grupą osób na widowniOsoby na scenieOsoby na widowniOsoba przemawia na scenieStoisko reklamoweModelki w trakcie pokazu modyModelka w trakcie pokazu modyModelki w trakcie pokazu modyModelki w trakcie pokazu modyModelki w trakcie pokazu modyModelki w trakcie pokazu modyOsoba przemawia na scenieModelki w trakcie pokazu modyPokaz fryzjerski na sceniePokaz fryzjerski na scenieGrupa osób na scenie