Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Wyjątkowy koncert „Z kobietą dookoła świata” w Zespole Szkół Specjalnych

Wyjątkowy koncert „Z kobietą dookoła świata” w Zespole Szkół Specjalnych

Kultura

Światowe przeboje i szlagiery w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Żyraków królowały dziś w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy. Artyści wystąpili na tutejszej scenie w okolicznościowym koncercie „Z kobietą dookoła świata” pod batutą powiatowego radnego Grzegorza Steca. Muzyczne widowisko oklaskiwała sala pełna widzów, którzy podziwiali kunszt muzyków i wokalistów.

Starosta Piotr Chęciek przywitał licznie przybyłych gości, następnie złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom z okazji ich święta przypadającego na dzień 8 marca. Wystąpił także w skeczu kabaretowym przygotowanym przez Ignacego Kamińskiego i Gabriela Steca.

Koncert o wymownym tytule „Z kobietą dookoła świata”, pełen wrażeń i humorystycznych akcentów odbył się przy wsparciu Powiatu Dębickiego.

Dyrygent, w tle orkiestraStarosta Dębicki w kabarecieOrkiestra w trakcie koncertuOsoba przemawiaOrkiestra w trakcie koncertuGrupa osób na krzesłachStarosta Dębicki udziela wywiaduDyrygent udziela wywiaduOrkiestra w trakcie koncertuGrupa osób na krzesłachDyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy udziela wywiaduOsoba udziela wywiaduGrupa osób w trakcie występu artystycznegoOrkiestra w trakcie koncertuSkarbnik Powiatu Dębickiego udziela wywiaduRadna Powiatu Dębickiego udziela wywiaduGrupa osób w trakcie występu artystycznegoGrupa osób na krzesłachStarosta Dębicki przemawiaOrkiestra w trakcie koncertuGrupa osób w trakcie występu artystycznegoOrkiestra w trakcie koncertuWystęp kabaretuWystęp kabaretuGrupa osób na krzesłachOrkiestra w trakcie koncertuStarosta Dębicki w kabarecieWystęp kabaretuOrkiestra w trakcie koncertuGrupa osób w trakcie występu artystycznego