ngoGłówną intencją projektu jest wzmocnienie dialogu obywatelskiego na rzecz rozwoju powiatu dębickiego, zwiększenie zakresu i poprawa jakości mechanizmów współpracy Starostwa Powiatowego z organizacjami pozarządowymi i partnerami społecznymi. - W tym celu prosimy wszystkie organizacje o przesłanie danych do kontaktu. Otrzymane informacje będą na bieżąco uzupełniane, co pozwoli nam stworzyć pełną, aktualną bazę NGO – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Portal internetowy NGO ma stanowić płaszczyznę do dialogu pomiędzy samorządem oraz lokalnymi organizacjami, co powinno pozytywnie przełożyć się na wzmocnienie procesów komunikacji i integracji sektora społecznego w powiecie dębickim oraz wzrost efektywności i jakości funkcjonowania lokalnych organizacji pozarządowych. Serwis będzie służył między innymi do umieszczania informacji dotyczących konsultacji, przedsięwzięć i szkoleń dla NGO.

Portal będzie także zawierał pełną bazę organizacji działających w poszczególnych gminach powiatu. W tym celu Starostwo Powiatowe w Dębicy prosi wszystkie organizacje o przesłanie swoich danych (kliknij formularz) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą: Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 14 680-31-22.