DSCF7950W piątek (27 listopada br.), w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, wręczono nagrody laureatom dwóch powiatowych konkursów: plastycznego „Moje spotkania z przyrodą” i fotograficznego pod hasłem „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Jury dokonało wyboru zwycięzców spośród autorów 340 zdjęć i 226 prac plastycznych.

Oba konkursy zorganizowało Starostwo Powiatowe w Dębicy. Nagrody dla laureatów zostały  ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz przez Powiat Dębicki. Zwycięzcom gratulował Pan Andrzej Reguła, Starosta Dębicki.

O wyborze najlepszych prac zdecydowali członkowie jury: Ryszard Kucab, kierownik Galerii Sztuki MOK, Dyrektor Maciej Kozik oraz Joanna Przeworska-Erazmus z Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa (Wydział WRL organizował konkurs), Dyrektor Barbara Pelczar-Białek i Agnieszka Mądro z Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji oraz Łukasz Markowicz, informatyk z Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Dębicy.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSÓW

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ROZDANIA NAGRÓD