Spotkanie opłatkowe samorządowców ziemi dębickiej 2019

InformacjeInne

Tegoroczne spotkanie opłatkowe samorządowców ziemi dębickiej odbyło się wczoraj (19 grudnia br.) w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli duchowieństwa, oświaty, kultury, służb mundurowych, mediów oraz dyrektorów wydziałów i jednostek organizacyjnych podległych Starostwu.

Część artystyczna w wykonaniu Scholi „Serduszka”  wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Kolejnym, istotnym punktem spotkania było przekazanie Staroście Powiatu Dębickiego przez Komendanta Hufca ZHP Dębica Betlejemskiego Światła Pokoju.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia goście udali się na spotkanie do Sali Klubowej, gdzie – łamiąc się opłatkiem – składali sobie wzajemne życzenia.