Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

11°C
4 km/h
1017 hPa
Powiatowy monitoring powietrza

Radni Powiatu i komisje

KOMISJA REWIZYJNA
(od 04.12.2018 r.)

  1. Robert Mazur - Przewodniczący
  2. Daniel Wójcik - Zastępca Przewodniczącego
  3. Ewelina Kuś - Sekretarz
  4. Lucyna Samborska
  5. Wojciech Szot

KOMISJA BUDŻETOWO-FINANSOWA
(od 04.12.2018 r.)

  1. Łukasz Paluch - Przewodniczący (od 11.12.2018 r.)
  2. Mateusz Pasek - Zastępca Przewodniczącego
  3. Paweł Adamek
  4. Piotr Chęciek
  5. Anna Gawlik
  6. Marek Jaskółka
  7. Michał Maziarka

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI
(od 04.12.2018 r.)

  1. Grzegorz Stec - Przewodniczący (od 11.12.2018 r.)
  2. Paweł Adamek - Zastępca Przewodniczącego
  3. Władysław Bielawa
  4. Paweł Jarosz
  5. Krzysztof Lipczyński
  6. Sławomir Łanucha
  7. Anna Mazur
  8. Bożena Osocha

KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO
(od 04.12.2018 r.)

  1. Ewelina Kuś - Przewodniczący (od 11.12.2018 r.)
  2. Andrzej Trzeciak - Zastępca Przewodniczącego
  3. Tomasz Lesiak
  4. Krzysztof Lipczyński
  5. Bożena Osocha
  6. Łukasz Paluch
  7. Andrzej Reguła
  8. Aleksander Reguła
  9. Andrzej Witek

KOMISJA INFRASTRUKTURY I GOSPODARKI KOMUNALNEJ
(od 04.12.2018 r.)

  1. Władysław Bielawa - Przewodniczący (od 11.12.2018 r.)
  2. Wojciech Szot - Zastępca Przewodniczącego
  3. Mateusz Domaradzki
  4. Paweł Jarosz
  5. Marek Jaskółka
  6. Sławomir Łanucha
  7. Aleksander Reguła
  8. Andrzej Witek
  9. Daniel Wójcik

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
(od 04.12.2018 r.)

  1. Tomasz Lesiak - Przewodniczący
  2. Grzegorz Stec - Zastępca Przewodniczącego
  3. Robert Mazur - Sekretarz
  4. Anna Gawlik
  5. Andrzej Trzeciak

KOMISJA ZDROWIA, SPRAW SPOŁECZNYCH I PRZECIWDZIAŁANIA BEZROBOCIU
(od 04.12.2018 r.)

  1. Mateusz Domaradzki - Przewodniczący (od 11.12.2018 r.)
  2. Lucyna Samborska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Piotr Chęciek
  4. Michał Maziarka
  5. Anna Mazur
  6. Mateusz Pasek
  7. Andrzej Reguła