Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

9°C
6 km/h
1018 hPa
Powiatowy monitoring powietrza
Zmniejsz ryzyko zakażenia koronawirusem - załatw sprawy urzędowe przez internet

Zmniejsz ryzyko zakażenia koronawirusem - załatw sprawy urzędowe przez internet

InformacjeInne

Z uwagi na aktualnie panującą sytuację zdrowotną, związaną z ryzykiem zakażenia koronawirusem, w trosce o Państwa bezpieczeństwo uprzejmie informujemy, że osoby które otrzymały drogą pocztową wezwanie do osobistego stawienia się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy /ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica/, w celu złożeniu oświadczenia o uczęszczaniu do szkół, mają możliwość złożenia ww. oświadczenia w formie pisemnej i dostarczenia do Starostwa drogą pocztową lub elektroniczną. 

W celu otrzymania wzoru oświadczenia prosimy o kontakt telefoniczny (14 680 31 95, 14 680 31 89) lub mailowy (info@powiatdebicki.pl).
Wypełnione dokumenty prosimy przesyłać:
- w wersji papierowej na adres: Starostwo Powiatowe ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica,
- w wersji elektronicznej poprzez portal e-puap: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/sprawy-ogolne/ogolne-sprawy-urzedowe-2/pismo-ogolne-do-podmiotu-publicznego-nowe 

Ponadto zachęcamy Państwa do załatwiania w Starostwie Powiatowym w Dębicy wszystkich innych spraw możliwych do realizacji drogą elektroniczną (e-usługi) i za pomocą portalu e–puap. PRZYDATNY LINK: Załatw sprawę w Starostwie przez internet!