XIX Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli

Oświata

W Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy odbyło się w zeszły czwartek XIX Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w 250. rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.

W wydarzeniu uczestniczył m.in. Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać prelekcji Zbigniewa Drzymały pt. „Z Lipowca… do Dębicy. Przed 150. Rocznicą urodzin Jerzego Żuławskiego”.

Oprawę artystyczną spotkania zapewniła Grupa Safo Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.