Karatecy uhonorowani przez Zarząd i Radę Powiatu Dębickiego

Sport

Od gratulacji i podziękowań młodym sportowcom rozpoczęła się dzisiejsza sesja Rady Powiatu Dębickiego. Władze powiatu uhonorowały zarząd oraz zawodników Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego, która uplasowała się na III miejscu w klasyfikacji klubowej podczas XXIII Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym w Kraśniku.

Gratulacje, z rąk starosty Piotra Chęćka, wicestarosty Adama Pieniążka i przewodniczącego powiatowej rady Michała Maziarki, odebrali: Laura Alberska za I miejsce w kata indywidualnym dziewcząt – 9-8 kyu, Zuzanna Kurek za I miejsce w kata indywidualnym dziewcząt – 7 kyu, Magdalena Rostowska za I miejsce w kata indywidualnym dziewcząt – 6 kyu oraz prezes DAKT Piotr Szczerba i sensei Katarzyna Michoń-Szczerba.

List gratulacyjny przekazano również dla Antoniego Pysza za pierwsze miejsce w kata indywidualnym chłopców – 6 kyu, który niestety nie mógł osobiście uczestniczyć w dzisiejszym wydarzeniu.

W XXIII Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w Kraśniku wzięło udział ponad 600 zawodników z 46 klubów w całym kraju.

Grupa osób z Dębickiej Akademii Karate TradycyjnegoStarosta Dębicki wręcza list gratulacyjnyWicestarosta Dębicki wręcza list gratulacyjnyStarosta Dębicki, Wicestarosta Dębicki i Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego z nagrodzonymi osobamiStarosta Dębicki wręcza list gratulacyjnyGrupa osób w sali posiedzeń Rady Powiatu Dębickiego