XIII Turniej Bokserski w Dębicy

Sport

XIII Turniej Bokserski organizowany przez UKS MORSY Dębica za nami, był to zarazem II Memoriał im. Edwarda Brzostowskiego i Stanisława Minorczyka.

W ramach turnieju odbyły się zawody: Puchar Karpat w którym stoczono 20 walk, Mecz ligi bokserskiej Podkarpacie - Świętokrzyskie 10 pojedynków oraz mecz Polska-Ukraina Rumunia 6 walk.

Turniej został zorganizowany m.in. dzięki wsparciu Powiatu Dębickiego. Młodym pięściarzom gratulacje składał starosta Piotr Chęciek.

Wydarzenie odbyło się 9 września br. na hali sportowej MOSiR Dębica.

Szczegółowe informacje i wyniki na fanpage'u Uks Morsy.

Zdjęcia udostępnione przez UKS MORSY.