triominiStarosta Powiatu Dębickiego, Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy zapraszają na Koncert Tria Stroikowego - zespołu który w marcu br. roku zdobył I Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Belgradzie, a miesiąc wcześniej I nagrodą na XII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych w Warszawie.

Muzyczne wydarzenie odbędzie się dziś (11 kwietnia br., czwartek) o godzinie 17:30 w Auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Wstęp wolny.

ZOBACZ PLAKAT

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie