03 888Starostwo Powiatowe w Dębicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Kiermaszu Wielkanocnym połączonym z X Powiatowym Konkursem na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową, które odbędą się 20 marca (niedziela) 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy przy ul. Ogrodowej 20.

Program imprezy:
Godz. 11.00 - Otwarcie Kiermaszu.
Godz. 12.00 - Rozpoczęcie prac Komisji Konkursowej.
Godz. 13.30 - Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Karty zgłoszeń do konkursu prosimy dostarczyć osobiście lub pocztą w terminie do 10 marca 2016 roku, do Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica, pok. 323.

Serdecznie zapraszamy.

ZOBACZ REGULAMIN I KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day