jakub zsz17 kwietnia 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie odbyły się zawody okręgowe oraz finał III Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej.  W zawodach okręgowych uczestniczyło blisko 100 uczniów z Podkarpacia i Małopolski wyłonionych podczas eliminacji szkolnych, w tym reprezentacja ZSZ nr 1 w Dębicy w składzie: Michał Cabaj, Dawid Sobczyk oraz Jakub Zbarachewicz.

Test miał wyłonić najlepszą finałową szóstkę. Po podliczeniu punktów, okazało się że konieczna jest dogrywka, gdyż na 5 miejscujest 4 uczniów z tą samą liczbą punktów. Wśród nich Jakub Zbarachewicz. Każdy z uczestników indywidualnie odpowiadał przed Komisją Konkursową na 3 pytania. Jakub tę rundę przeszedł pomyślnie i dotarł do finału. W finale po raz kolejny odpowiadał. Po zsumowaniu punktów uplasował się na 4 pozycji i uzyskał tytuł Finalisty III POE.

Zdjęcia udostępnione przez organizatorów III POE oraz ZSZ nr 1 w Dębicy

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze