painter-4165 1920Już w najbliższy poniedziałek (19 czerwca br.) rozpocznie się X Plener Malarski organizowany przez Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy. Uzdolnieni uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu spędzą trzy dni w Celinach (gm. Raków). Zamieszkają w Gospodarstwie Agroturystyczno-Edukacyjnym „Gratka”, które słynie z odbywających się tutaj Ogólnopolskich Plenerów Malarskich „Impresje Świętokrzyskie”. Nad warsztatem 11 młodych artystów czuwać będą instruktorzy: Mariola Zając i Ryszard Kucab z Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Jesienią, w Galerii MOK, otwarta zostanie poplenerowa wystawa prac, które powstaną podczas pobytu w „Gratce”.

• 20 Lut
    IV Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day