90 18Ponad pięćset prac plastycznych zostało ocenionych w ramach powiatowego etapu XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Najlepsze z nich zgłoszone zostały do eliminacji wojewódzkich.

Ogłoszenie wyników odbyło się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Wyróżnionym artystom gratulowali Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Wojciech Buszek oraz Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła. Finaliści odebrali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostę.

Po uroczystym ogłoszeniu wyników szczebla powiatowego, młodzi finaliści mieli okazję zobaczyć nowoczesny sprzęt strażacki oraz wziąć udział w zabawach z użyciem sprzętu gaśniczego.

CZYTAJ PROTOKÓŁ

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz