INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek P. Bogdana Miazga  zam. Dobrzykowice ul. Akacjowa 9 55-002 Kamieniec Wrocławski, zmierzające do wydania pozwolenia wodnoprawnego na odcinkowe przykrycie rowu przydrożnego, przepływającego w granicach działek nr ewid. 1300/5, 1300/7 i 1300/8 w miejscowości Braciejowa.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day