INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek P. Bogdana Miazga  zam. Dobrzykowice ul. Akacjowa 9 55-002 Kamieniec Wrocławski, zmierzające do wydania pozwolenia wodnoprawnego na odcinkowe przykrycie rowu przydrożnego, przepływającego w granicach działek nr ewid. 1300/5, 1300/7 i 1300/8 w miejscowości Braciejowa.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day