kkijdkiBlisko kilometr drogi powiatowej nr 1297R w Dębicy (ul. Wielopolska) zyskał nowy „dywanik”. Roboty drogowe, prowadzone przez dębicki Zarząd Dróg Powiatowych, oprócz wymiany nawierzchni, objęły  również m.in. budowę chodników po obu stronach ulicy, umocnienie skarp oraz remont kanalizacji deszczowej. – Całość inwestycji kosztowała ok. 860 tys. zł. Zrealizowane prace znacząco poprawiły warunki jazdy – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Wykonawcą robót było wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe SA w Dębicy.

• 25 Paź
    VIII Wojewódzki Rajd Pieszy GUMNISKA 2017 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day

• 26 Paź
    FESTIWAL im. Zbigniewa Warchoła w DK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day