kkijdkiBlisko kilometr drogi powiatowej nr 1297R w Dębicy (ul. Wielopolska) zyskał nowy „dywanik”. Roboty drogowe, prowadzone przez dębicki Zarząd Dróg Powiatowych, oprócz wymiany nawierzchni, objęły  również m.in. budowę chodników po obu stronach ulicy, umocnienie skarp oraz remont kanalizacji deszczowej. – Całość inwestycji kosztowała ok. 860 tys. zł. Zrealizowane prace znacząco poprawiły warunki jazdy – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Wykonawcą robót było wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe SA w Dębicy.

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day

• 17 Mar
    Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, godz. 9:00. All Day