INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek wniosek P. Danuty Augustyn zam. Zawierzbie 40 A 39-204 Żyraków, zmierzające do wydania pozwolenia wodnoprawnego na wznoszenie obiektów budowlanych oraz wykonanie innych robót, w tym składowanie materiałów budowlanych i poruszanie się sprzętu dla realizacji przedsięwzięcia polegającego na „budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z instalacją wodociągową, kanalizacji sanitarnej, gazową, elektryczna i c. o. oraz budynku gospodarczego na dz. nr ewid. 1432/3 obr. Żyraków, gm. Żyraków” obejmującego:

1) budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, niepodpiwniczonego, parterowego, o powierzchni zabudowy około 227,0 m2 i wysokości około 6,5 m w zakresie:
a) wykonania wykopów,
b) wykonania fundamentów,
c) wykonania izolacji poziomej i pionowej,
d) wykonania posadzki,
e) wykonania ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
f) wykonania tarasu, schodów zewnętrznych,
g) wykonania stropu,
h) wykonania więźby i pokrycia dachowego,
i) montażu stolarki okiennej i drzwiowej,
j) wykonania instalacji wewnętrznych,
k) wykonania elewacji budynku,
l) wykonania robót wykończeniowych;

2) budowę budynku gospodarczego, niepodpiwniczonego, parterowego, o powierzchni zabudowy około 45,0 m2 i wysokości około 6,0 m w zakresie:
a) wykonania wykopów,
b) wykonania fundamentów,
c) wykonania izolacji poziomej i pionowej,
d) wykonania ścian zewnętrznych,

e) wykonania więźby i pokrycia dachowego,
f) montażu stolarki okiennej i drzwiowej,
g) wykonania elewacji budynku,
h) wykonania robót wykończeniowych,
3) montaż i demontaż rusztowań,
4) wykonanie instalacji elektroenergetycznej zalicznikowej wraz z zestawem złączowo-pomiarowym w linii ogrodzenia,
5) wykonanie instalacji gazowej wraz z szafką gazową i układem redukcyjno - pomiarowym,
6) wykonanie odcinka instalacji wodociągowej,
7) wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej wraz ze studzienką kanalizacji sanitarnej,
8) wykonanie fragmentu utwardzenia terenu pod dojścia i miejsca postojowe do gromadzenia odpadów stałych,
9) składowanie materiałów budowlanych i poruszanie się sprzętu na terenie szczególnego zagrożenia powodzią dla wykonania powyższych prac.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day